Punkt pobrań Kup

Laboratorium medyczne

Adres:
Kup
ul. Rynek 1

Tel. 695 999 042

Czynne:

pon. – pt. 7:00 do 11:00,

Wykonujemy testy antygenowe w kierunku SARS Cov-2 oraz RT PCR

 

 

 

Badania krwi w Kup

Kup to kolejne miasto w którym znajdują się laboratoria i punkty pobrań firmy dr n med. Teresa Fryda laboratorium medyczne sp z o o. Jeżeli chcesz wykonać badania krwi w kup to znajdziesz tutaj wszystkie potrzebne informacje. Laboratorium ma w swojej ofercie pełny zakres badań laboratoryjnych. W laboratorium wykonujemy też podstawowe  badania krwi na przykład CRP, kreatynina, hematologia, koagulologia. Nie potrzeba skierowania lekarskiego.

Badania kału w Kup

Badania kału w Pajęcznie to kolejna z szerokiej gamy usług, jakie oferuje swoim klientom firma dr n med. Teresa Fryda Laboratorium medyczne sp. z o o. Jeśli potrzebujesz wykonać badanie kału przyjdź do naszego punktu. Wykonujemy wiele badan z kału, w tym kał na pasożyty oraz krew utajona w kale.

Badania moczu w Kup

Gdzie wykonać badania ogólne moczu w Kup? Zapraszamy do naszych punktów poboru.

Badania genetyczne w kierunku SARS-CoV-2 (COVID-19) w Kup

W naszych placówkach w Kup możesz wykonać badania genetyczne w kierunku SARS-CoV-2 (COVID-19) ale także badania antygenów i przeciwciał  SARS-CoV-2 (COVID-19). Zapoznaj się z ofertą na naszej stronie internetowej lub skontaktuj się z wybraną placówką

Aktualności z Laboratorium Medycznego

04.01.2024

Nowe laboratorium w Świętochłowicach

Serdecznie zapraszamy do naszego nowego punktu poboru i laboratorium w Świętochłowicach przy ulicy Chorzowskiej. Laboratorium działa przy szpitalu. (...)

CZYTAJ WIĘCEJ

14.11.2023

15 listopada nieczynny punkt pobrań przy Morcinka

Uwaga, w dniu 15 listopada 2023 roku punkt poboru przy ulicy Morcinka we Lwówku Śląskim będzie nieczynny. Zapraszamy do punktu przy (...)

CZYTAJ WIĘCEJ

31.10.2023

Akcja profilaktyczna „pasożyty”

GLIWICE- AKCJA PROFILAKTYCZNA „PASOŻYTY” ZAPRASZAMY DO PUNKTU POBRAŃ. Zadbaj o zdrowie swoje i bliskich. Weź udział w akcji profilaktycznej (...)

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiele punktów pobrań w Polsce


Obecnie prowadzimy 28 punktów pobrań i 13 laboratoriów

Ponad 2500 rodzajów badań


Oferujemy bardzo szeroki panel badań laboratoryjnych (2500 rodzajów testów), badania są dostępne również bez skierowania od lekarza

Miliony pacjentów


Grupa Diagnostyka do której należy dr n med. Teresa Fryda Laboratorium Medyczne sp z o.o. to największa siec laboratoriów w Polsce. Rocznie wydajemy wyniki milionom pacjntów.

PUNKTY POBRAŃ

 

KONTAKT

Dr n. med. Teresa Fryda
laboratorium medyczne sp z o.o.
ul. Mikołowska 53a
40-065 Katowice
Email: sekretariat@fryda.pl

Odwiedź nas na:

© Dr n. med. Teresa Fryda laboratorium Medyczne Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2021 | Projekt & Realizacja Strony internetowe Katowice