Punkt pobrań Kup

Laboratorium medyczne

Adres:
Kup
ul. Karola Miarki 14

Tel. 77 403 28 68

Czynne: TYLKO DLA PACJENTÓW SZPITALNYCH (szpital zamknięty ze względu na COVID) zapraszamy do punktu na Rynku.

Pobieranie materiału od 7:00 do 14:00,
Wydawanie wyników
od 7:00 do 15:00

 

 

Badania krwi w Kup

Kup to kolejne miasto w którym znajdują się laboratoria i punkty pobrań firmy dr n med. Teresa Fryda laboratorium medyczne sp z o o. Jeżeli chcesz wykonać badania krwi w kup to znajdziesz tutaj wszystkie potrzebne informacje. Laboratorium ma w swojej ofercie pełny zakres badań laboratoryjnych. W laboratorium wykonujemy też podstawowe  badania krwi na przykład CRP, kreatynina, hematologia, koagulologia. Nie potrzeba skierowania lekarskiego.

Badania kału w Kup

Badania kału w Pajęcznie to kolejna z szerokiej gamy usług, jakie oferuje swoim klientom firma dr n med. Teresa Fryda Laboratorium medyczne sp. z o o. Jeśli potrzebujesz wykonać badanie kału przyjdź do naszego punktu. Wykonujemy wiele badan z kału, w tym kał na pasożyty oraz krew utajona w kale.

Badania moczu w Kup

Gdzie wykonać badania ogólne moczu w Kup? Zapraszamy do naszych punktów poboru.

Badania genetyczne w kierunku SARS-CoV-2 (COVID-19) w Kup

W naszych placówkach w Kup możesz wykonać badania genetyczne w kierunku SARS-CoV-2 (COVID-19) ale także badania antygenów i przeciwciał  SARS-CoV-2 (COVID-19). Zapoznaj się z ofertą na naszej stronie internetowej lub skontaktuj się z wybraną placówką

Aktualności z Laboratorium Medycznego

22.04.2022

akcja profilaktyczna „badamy cholesterol” w Łodzi

Akcja będzie trwać od 4 maja 2022 do 20 maja 2022. Wyłącznie w Łodzi w punkcie poboru przy ulicy Felińskiego 2 lokal 3 Każdy kto kupi badania (...)

CZYTAJ WIĘCEJ

04.08.2021

Profilaktyka 40 plus

W punktach poboru należących do dr n med Teresa Fryda laboratorium medyczne wykonasz badania w ramach projektu profilaktyka 40 plus. Więcej informacji (...)

CZYTAJ WIĘCEJ

26.11.2021

Nowy punkt pobrań w Rydułtowach

Od 29 listopada 2021 otwieramy nowy punkt poboru w Rydułtowach przy ulicy Traugutta 278 W nowym punkcie poboru w Rydułtowach wykonujemy testy w (...)

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiele punktów pobrań w Polsce


Obecnie prowadzimy 28 punktów pobrań i 13 laboratoriów

Ponad 2500 rodzajów badań


Oferujemy bardzo szeroki panel badań laboratoryjnych (2500 rodzajów testów), badania są dostępne również bez skierowania od lekarza

Miliony pacjentów


Grupa Diagnostyka do której należy dr n med. Teresa Fryda Laboratorium Medyczne sp z o.o. to największa siec laboratoriów w Polsce. Rocznie wydajemy wyniki milionom pacjntów.

PUNKTY POBRAŃ

 

KONTAKT

Dr n. med. Teresa Fryda
laboratorium medyczne sp z o.o.
ul. Mikołowska 53a
40-065 Katowice
Email: sekretariat@fryda.pl

Odwiedź nas na:

© Dr n. med. Teresa Fryda laboratorium Medyczne Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2021 | Projekt & Realizacja Strony internetowe Katowice