Polityka jakości

„Dobro pacjenta jest nadrzędnym celem naszej działalności”

Grupa Diagnostyka nieustannie rozwija się i doskonali, chcąc dostarczyć Pacjentom i Kontrahentom usług najwyższej jakości. Naszym celem jest utrzymanie silnej pozycji na rynku medycznym w zakresie diagnostyki laboratoryjnej, a tym samym zapewnienie naszym Partnerom pełnego zadowolenia ze współpracy oraz poczucia najlepszej obsługi.

 

Chcemy to osiągnąć miedzy innymi poprzez łatwy dostęp do zaawansowanych rozwiązań diagnostycznych, najszerszy zasięg działania, największą na rynku ofertę badań oraz przyjazną obsługę, która w każdej branży stanowi podstawę satysfakcji Klienta. Chcemy oferować więcej niż wynik…

 

Politykę jakości realizujemy poprzez:

 

i promocję zachowań prozdrowotnych

 

 

„Jesteśmy świadomi odpowiedzialności za realizację celów zawartych w Polityce Jakości. Ufamy, że jednoznaczne określenie kompetencji i odpowiedzialności dla określonych stanowisk pracy, ustalenie powiązań organizacyjnych przyczyni się do poprawy organizacji pracy. Wierzymy, że prowadzenie szkoleń dla całego personelu uświadomi konieczność sygnalizowania problemów oraz podejmowania działań zapobiegających wystąpieniu niezgodności. Deklarujemy zapewnienie odpowiednich środków niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania Systemu Zarządzania Jakością.

Zobowiązujemy się do przekazania swoim współpracownikom dokumentów Systemu Zarządzania Jakością dotyczących zakresu ich pracy. Wszystkich pracowników czynimy odpowiedzialnymi za realizację Polityki Jakości w zakresie stanowisk pracy, jak również zobowiązujemy do wykazywania inicjatywy w zakresie doskonalenia procesów i usług.”

Zarząd

dr n med. Teresa Fryda laboratorium medyczne sp z o.o.

 

 

Aktualności z Laboratorium Medycznego

22.04.2022

zmiany w działaniu punku pobrań w Pajęcznie

Uwaga, w dniach 28-29 września oraz 2,3 października punkt pobrań w Pajęcznie przy ulicy Kościuszki 43 będzie nieczynny. Zapraszamy do punktów (...)

CZYTAJ WIĘCEJ

04.08.2021

Profilaktyka 40 plus

W punktach poboru należących do dr n med Teresa Fryda laboratorium medyczne wykonasz badania w ramach projektu profilaktyka 40 plus. Więcej informacji (...)

CZYTAJ WIĘCEJ

26.11.2021

Nowy punkt pobrań w Rydułtowach

Od 29 listopada 2021 otwieramy nowy punkt poboru w Rydułtowach przy ulicy Traugutta 278 W nowym punkcie poboru w Rydułtowach wykonujemy testy w (...)

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiele punktów pobrań w Polsce


Obecnie prowadzimy 28 punktów pobrań i 13 laboratoriów

Ponad 2500 rodzajów badań


Oferujemy bardzo szeroki panel badań laboratoryjnych (2500 rodzajów testów), badania są dostępne również bez skierowania od lekarza

Miliony pacjentów


Grupa Diagnostyka do której należy dr n med. Teresa Fryda Laboratorium Medyczne sp z o.o. to największa siec laboratoriów w Polsce. Rocznie wydajemy wyniki milionom pacjntów.

PUNKTY POBRAŃ

 

KONTAKT

Dr n. med. Teresa Fryda
laboratorium medyczne sp z o.o.
ul. Mikołowska 53a
40-065 Katowice
Email: sekretariat@fryda.pl

Odwiedź nas na:

© Dr n. med. Teresa Fryda laboratorium Medyczne Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2021 | Projekt & Realizacja Strony internetowe Katowice