Punkt pobrań Rydułtowy

Laboratorium medyczne

Adres:

Rydułtowy
ul. Traugutta 278

Tel. 695 008 851

Czynne:

pon. – pt. 7:00 – 11:00,

 

wykonujemy badania w kierunku SARS Cov-2 (testy antygenowe i RT PCR)

 

Punkt czynny od 29 listopada 2021

 

 

 

Badania krwi Rydułtowy

Rydułtowy to miasto w którym znajduje się punkt pobrań i laboratorium firmy dr n med. Teresa Fryda Laboratorium medyczne sp z o o. Jeżeli chcesz wykonać badania krwi w Rydułtowach to znajdziesz tutaj wszystkie potrzebne informacje. Laboratorium ma w swojej ofercie pełny zakres badań laboratoryjnych. W laboratorium wykonujemy też podstawowe  badania krwi na przykład CRP, kreatynina, hematologia, koagulologia. Nie potrzeba skierowania lekarskiego.Wykonujemy badania kału w Rydułtowach, wykonujemy wiele badan z kału, w tym kał na pasożyty oraz krew utajona w kale. Badania moczu w Rydułtowach, Gdzie wykonać badania ogólne moczu w Rydułtowach?

Badania genetyczne w kierunku SARS-CoV-2 (COVID-19) w Rydułtowach W naszych placówkach w Rydułtowach można wykonać badania genetyczne w kierunku SARS-CoV-2 (COVID-19) ale także badania antygenów i przeciwciał   SARS-CoV-2 (COVID-19). Zapoznaj się z ofertą na naszej stronie internetowej lub skontaktuj się z wybraną placówką

 

Aktualności z Laboratorium Medycznego

04.08.2021

Profilaktyka 40 plus

W punktach poboru należących do dr n med Teresa Fryda laboratorium medyczne wykonasz badania w ramach projektu profilaktyka 40 plus. Więcej informacji (...)

CZYTAJ WIĘCEJ

26.11.2021

Nowy punkt pobrań w Rydułtowach

Od 29 listopada 2021 otwieramy nowy punkt poboru w Rydułtowach przy ulicy Traugutta 278 W nowym punkcie poboru w Rydułtowach wykonujemy testy w (...)

CZYTAJ WIĘCEJ

07.05.2021

Promocja w Mysłowicach

WYDAJ CO NAJMNIEJ 201,00 ZŁ NA BADANIA LABORATORYJNE A OTRZYMASZ 10% RABATU   DODATKOWO MOŻESZ SKORZYSTAĆ Z ATRAKCYJNYCH PAKIETÓW (...)

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiele punktów pobrań w Polsce


Obecnie prowadzimy 28 punktów pobrań i 13 laboratoriów

Ponad 2500 rodzajów badań


Oferujemy bardzo szeroki panel badań laboratoryjnych (2500 rodzajów testów), badania są dostępne również bez skierowania od lekarza

Miliony pacjentów


Grupa Diagnostyka do której należy dr n med. Teresa Fryda Laboratorium Medyczne sp z o.o. to największa siec laboratoriów w Polsce. Rocznie wydajemy wyniki milionom pacjntów.

PUNKTY POBRAŃ

 

KONTAKT

Dr n. med. Teresa Fryda
laboratorium medyczne sp z o.o.
ul. Mikołowska 53a
40-065 Katowice
Email: sekretariat@fryda.pl

Odwiedź nas na:

© Dr n. med. Teresa Fryda laboratorium Medyczne Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2021 | Projekt & Realizacja Strony internetowe Katowice